naše nabídka_

Naší filosofií je vyrábět a prodávat zákazníkům takové produkty, které bychom si jinde rádi koupili. Drtivou většinu všech našich zákusků si tak pečeme sami (to většinou obstarává Klára) a kousek u nás pořídíte od 35,- (za kremroli) do 90,- (za veleluxusní větrník).

Za studené nápoje u nás zákazník zaplatí od 45,- do 70,- a poměr vlastních produktů je u zhruba 50%. Vyrábíme si domácí limonády (tonik, mango, lesní směs, jahoda) i ledové čaje, mošt pak máme primárně z lokální moštárny.

Káva tvoří samostatnou kategorii našeho sortimentu.
Cena kávy na espressovém základu se pohybuje od 35,- do 85,- a používáme na ně výhradně jednodruhovou arabiku z naší spřízněné pražské pražírny CoffeeSource. Aby byla chuť vám podávaného nápoje ideální, každou namletou dávku kávy odvažujeme na desetinu gramu, několikrát denně korigujeme nastavení mlýnku a každý večer pečlivě rozebíráme a čistíme mlýnek i kávovar.

Za alternativně připravenou kávu (drip, aeropress, french press, batch brew, cold brew) pak zákazník zaplatí od 75,- do 90,- a podle přání zákazníka a aktuální nabídky na ni používáme jednodruhovou arabiku z různých českých pražíren. Našim oblíbencem je třeba litoměřický Zoban, nebo brněnští Poppy Beans, ale nabídka se neomezuje jen na ně.

A pak je tu slaná nabídka pohybující se cenově od 35,- do 200,-. Standardní nabídku sestávající se třeba ze zapečených nachos, quesadilly, hummusu s pittou nebo zapečeného balkánského sýru doplňujeme každý všední den vegetariánskou polévkou, chuťově vyladěnou bagetou, případně nějakou sezónní dobrotou.

Jakub